DOE257-635-5-5(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,8° @660nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Operating Voltage | max 0V DC |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -50°C - 70°C |
| Weight | 141g |
| Total Height (h1) | 75mm |
| Height to Laseraxis (h2) | 61mm |
| Height of Base (h3) | 25mm |
| Mount Diameter (d1) | Ø17mm |
| Diameter of Base (d2) | Ø45mm |
| Width of Mount (b) | 26mm |
| Height of Mount (g) | 50mm |
| Height of Mount Head (k) | 50mm |
| Depth of Mount (t) | 15mm |
| Angle of Rotation Alpha (α) | 360° |
| Angle of Rotation Beta (β) | ±90° |
![]() | |
|---|---|
| DB635-5-5-FA(14x45)-CON 订单号: 70130843 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 14x45mm, class 3R, with connector 113.36 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-5-24(20x80)-F800 订单号: 70115536 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 5mW, 24V DC, 20x80mm, class 1 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG650-5-3(7x14)-ADJ 订单号: 70124361 Adjustable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 3V DC, 7x14mm, class 3R 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI635-5-3(8x26)30DEG-F285 订单号: 70109450 isolated Line lasermodule, red, 30°, 635nm, 5mW, 3V DC, 8x26mm, class 1, focus 285mm 68.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-15-24(20x80)-PL-C1500 订单号: 70122299 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 15mW, 24V DC, 20x80mm, class 2 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DJ635-0.3-5(10.6x12.2)-F100 订单号: 70140903 Dot lasermodule, red, 635nm, 0.3mW, 5V DC, 10.6x12.2mm, class 1 87.31 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-1-4.5(14x64)-S-AP 订单号: 70116076 Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 4.5V DC, 14x64mm, class 2, with Battery 86.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DJ650-0.7-3(4x15)-70129496 订单号: 70129496 smallest red laser module 55.38 EUR |