LFD635-5-3(12x30.5)
focusable Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 12x30.5mm, class 3R
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 0.4mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 1.5mrad |
| Beam Diameter | 2mm |
| Size of Laserdot | <3..5mm@5m |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Focus | fixed (5.0m) |
| Output Aperture | 2mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 10 - 30, typ 20mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 3g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH650-7-3(12x34) 订单号: 70102031 isolated, dot lasermodule, red, 650nm, 7mW, 3V DC, 12x34mm, class 3B 58.74 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-15-5-F(22x80) 订单号: 70105438 isolated focusable Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 15mW, 5V DC, 22x80mm, class 2 411.68 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD520-5-24-F(16x65)-QCW-DOE 订单号: 70145366 Adjustable dot lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 24V DC, 16x65mm, class 3R, internal modulation, for 8mm diffractive optics, 378.07 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-24-3(14x45) 订单号: 70103076 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 24mW, 3V DC, 14x45mm, class 2M 184.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-10-3(20x80) 订单号: 70101232 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 10mW, 3V DC, 20x80mm, class 1M 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI980-25-3(16x50) 订单号: 70103137 focusable Dot lasermodule, infrared, 980nm, 25mW, 3V DC, 16x50mm, class 3B 94.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-1-3(8x21) 订单号: 70100594 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 8x21mm, class 2 41.93 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-0.4-3(8x25)-C1000 订单号: 70142143 focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 8x25mm, class 1, cable length 1000 mm 41.93 EUR |