DOE257-635-5-5(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,8° @660nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 1mrad |
| Size of Laserdot | 可调的 |
| Operating Distance | 50m |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | 铜 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 4mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 15 - 40, typ 25mA |
| Operating Temperature | -20°C - 40°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 15g |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI532-5-3(16x60)-NOD-70110111 订单号: 70110111 Dotlaser, 532nm, 5mW, 3V DC, Class 3R, isolated housing, without driver, with screened cable (3x0.1mm²)length of 300mm 159.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE281-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119428 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 1:11 Dot Line - PMMA - 8x1mm 16° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R281 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG650-1-3(7x14)-ADJ-C50 订单号: 70107111 focusable Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 7x14mm, class 2 19.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE205-635-1-24-F(12X54)-C300 订单号: 70184365 Adjustable isolated DOE laser module, red, 635nm, 1mW, 24V DC, 12x54mm, Class 1, includes DOE R205 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI670-5-3(8X21) 订单号: 70158854 Dot lasermodule, red, 670nm, 5mW, 3V DC, 8x21mm, class 3R 68.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA658-20-5(20x95) 订单号: 70116618 isolated Dot lasermodule, red, 658nm, 20mW, 5V DC, 20x95mm, class 3B 285.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD650-5-5(14x45)45DEG-WP 订单号: 70129410 isolated linelaser, red, 650nm, 5mW 5V DC, 45 degree, 14x45mm, class 1, focus 1000mm, waterproof IP67 120.92 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE212-520-15-24(20X135)-M12 订单号: 70156294 isolated, adjustable DOE lasermodule, green, 520nm, 15mW, 24V DC, 20x135mm, class 2M, stainless steel housing, incl. Mounting, with DOE-DE-R212 (Cross) 25° @ 520nm 781.43 EUR |