DOE242-635-5-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 16x16 DOTS - PC - 8x1,2mm 7°, 5V DC, Ø10x…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 980nm (infrarot) |
| Optical Power | 20mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 0.6mrad |
| Size of Laserdot | <15mm@25m |
| Operating Distance | 25m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | 铜 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 30 - 90, typ 60mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 8.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE223-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119367 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 2 x 2 + 1 Dots - PMMA - 8x1mm 16° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R223 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-2-5(16X58)5DEG 订单号: 70116588 isolated Cross lasermodule, red, 5°, 635nm, 2mW, 5V DC, 16x58mm, class 1 82.27 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-5-24-F(14X55)45-CON21 订单号: 70157659 focusable isolated Line lasermodule, red, 45°, 650nm, 5mW, 24V DC, 14x55mm, class 1, DC-Plug 2.1mm 133.53 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE287-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119053 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R287 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE241-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119176 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 21x21 DOTS - PC - 8x1,2mm 6.7° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R241 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE342-520-5-3-F(16x65)-QCW 订单号: 70142280 Adjustable DOE lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 1, internal modulation, with DOE-DE-R342 (Cross 52°@ 515 nm) 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC532-5-24-F(20x80)60DEG 订单号: 70132892 isolated line laser, green, 532nm, 60°, 5mW, 24 V DC, 20x80mm, class 1, adjustable focus 243.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH658-25-3(14x55)10DEG-F500 订单号: 70121452 isolated Line lasermodule, red, 10°, 658nm, 25mW, 3V DC, 14x55mm, focus 500mm class 3R, uniform Intensity Distribution 310.84 EUR |