BALLHEAD-MOUNT-08(25x66)
Mount for laser module D=8mm, 1/4'' UNC internal thread in the base for attachm…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.3mrad |
| Beam Diameter | 5mm |
| Size of Laserdot | <5..6mm@20m |
| Operating Distance | 20m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (20.0m) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 20 - 45, typ 32mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 15g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-0.4-3(8x25) 订单号: 70114843 Adjustable isolated point laser module, red, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 8x25mm, Class 1 37.73 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE255-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119169 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 65Lines (Square Area, Central Line Thicker) PC 8x1.2mm 25.8° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R255 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-10-24(20x80)-PL-C1500 订单号: 70112757 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 10mW, 24V DC, 20x80mm, class 1 327.65 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH520-15-24(20x120)120-M12-ADJ 订单号: 70134681 Focusable isolated line laser module, green, 520 nm, 15 mW, 24 V DC, Ø20x120 mm, 120 °, focus adjustable, laser class 2M, with M12 connector without cable, with external thread 294.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA658-20-5(20x95)-HT-NT 订单号: 70147513 isolated Dot lasermodule, red, 658nm, 20mW, 5V DC, 20x95mm, class 3B, high temperature, incl. power supply 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE339-635-5-5(10x24)-ADJ 订单号: 70134193 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Matrix 6 x 6 Dots PC 8x1.2mm 9.5° at 635nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R339 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE283-635-5-5(10x24)-ADJ 订单号: 70133967 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Solid Line PC - 8x1,2mm 20° @633nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R283 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-1-3(8x25)-HT 订单号: 70122114 Isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 8x25mm, class 2, protection class IP67, High Temperature Module max. 70°C operating Temp. 83.11 EUR |