DOE245-635-1-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 10°, 5V DC, Ø10x22mm…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 2mrad |
| Beam Diameter | 0.15mm |
| Size of Laserdot | 0.15mm@10mm |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | YVO4+KTP |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Focus | fixed (10mm) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 250mA |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 55g |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA532-1-3(20x95) 订单号: 70100037 Isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 1mW, 3V DC, 20x95mm, class 2 218.40 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD650-2.5-3(12x34) 订单号: 70100907 focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 2.5mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R 29.33 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DE635-3-3(12x34) 订单号: 70101201 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R 47.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE670-2.5-3(12x32) 订单号: 70101508 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 670nm, 2.5mW, 3V DC, 12x32mm, class 1 59.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MD635-2-5(12x34) 订单号: 70100914 modulated Dot lasermodule, red, 635nm, 2mW, 5V DC, 12x34mm, class 3R 69.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE260-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111545 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder ( Circle + Cross) PC - 8x1,2mm 20,2° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R260 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLD532-5-5(20x80) 订单号: 70101164 modulated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 5mW, 5V DC, 20x80mm, class 1 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE247-DD635-5-24(16x65) 订单号: 70138931 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 24V DC, 16x65mm, class 1M, incl. DOE-R-247 235.21 EUR |