F640-50-5(14x50)-FIBER3M
Fiber lasermodule, red, 640nm, 50mW, 5V DC, 14x50mm, class 3B, FC connector, Fi…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 40mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | 2mm@3m |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | fixed (3000mm) |
| Output Aperture | 6.8mm |
| Max. Mod. Frequency | 200kHz |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 50 - 180, typ 120mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 62g |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R244 订单号: 70108002 Diffractive Optical Element DOE 13x13 DOTS - PC - 8x1,2mm 4.3° @635nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI635-5-3(8x26)30-F285-C300-HL 订单号: 70147582 isolated Line lasermodule, red, 30°, 635nm, 5mW, 3V DC, 8x26mm, class 1, focus 285mm, cable length 300mm, MTTF >10000h 46.13 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-1-5(21x21x50) 订单号: 70100860 isolated dot lasermodule, green, 532nm, 1mW, 5V DC, 21x21mm, class 2 184.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG635-3-3(12x34) 订单号: 70101560 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R 44.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE244-635-1-6(10x22) 订单号: 70111750 DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE 13x13 DOTS - PC - 8x1,2mm 5.3°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R244 98.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R285 订单号: 70118650 Diffractive Optical Element DOE Hexagon - PC - 8x1,2 mm 7.5° @780nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB520-50-5(20x60) 订单号: 70148053 Punktlaser, grün, 520 nm, 50 mW, 5 V DC, Ø20x60 mm, Laser Klasse 3R, Fokus fixiert (5.0m), Kabellänge 100 mm 420.08 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA650-2.5-3(13x43.5)-F40000-C127 订单号: 70129625 Dot Lasermodule, red, 650nm, 2.5mW, 3-5V DC, 13x43.5mm, class 3R, ultra far red dot 128.49 EUR |