DD650-0.4-3(16x60)
isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 16x60mm, class 1
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 1mrad |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | 铜 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 固定的 |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 3 - 6, typ 5V DC |
| Operating Current | 20 - 45, typ 30mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 8.5g |
| Alpha | 37° |
| Beta | 27° |
| Gamma | 1.12° |
| Delta | 27° |
| a | 68mm |
| b | 48mm |
| c | 2mm |
| d | 48mm |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PC |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE260-532-5-3-S(22x112)-AP 订单号: 70120073 DOE lasermodule with DOE R260 Viewfinder Circle + Cross, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 22x112mm, class 2 504.12 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-1-3(16x62)-DOE-C-NT 订单号: 70115338 focusable isolated DOE lasermodule, green, 532nm, 1mW, 3V DC, 16x62mm, class 2, incl. Power Supply 436.89 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD520-5-5(12x35)-QCW-DOE 订单号: 70123692 Dot lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 5V DC, 12x35mm, class 3R, internal modulation, for 8mm diffractive optics, with external DC/DC converter 436.89 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R282 订单号: 70114317 Diffractive Optical Element DOE 1:99 Dot Line - PMMA - 8x1mm 19.1° @660nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE354-650-5-3(12x38) 订单号: 70142174 DOE Laser Module 650nm, red, 5mW, DOE Square Grid 10×10 Lines PC 8x1.2mm 40°@658nm, 3V DC, Ø12x38mm, Laser Class 1M with DOE-DE-R354 184.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE248-635-5-5(10x24)-ADJ 订单号: 70133899 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 37° @645nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R248 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS2-DE 订单号: 70110838 Safety Label german DIN EN 60825, Class 2, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R340 订单号: 70128338 Diffractive Optical Element DOE Cross - PC - 8x1mm Cross - 60.3° @ 450 nm 49.50 EUR |