DH658-60-3(22x65)
isolated focusable dotlaser, 658nm, 60mW, 3V DC, 22x65mm, Laserclass 3B
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 2.5mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <1.5mm@1.5m |
| Operating Distance | 1.5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | fixed (1500mm) |
| Output Aperture | 4.5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 20 - 45, typ 30mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 7g |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD650-1-12(9x20)-C400-JST 订单号: 70124248 dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 12V DC, 9x20mm, class 2, cable 400mm, with JST Connector C200030-03-90-01 15.88 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH520-30-24(20x120)90-M12-ADJ 订单号: 70147681 Adjustable isolated Line lasermodule, green, 90°, 520nm, 30mW, 24V DC, 20x120mm, class 2M, with connector M12 without cable, with outside winding, Pin4 for Modulation (TTL 1000 Hz) 361.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| Mount-Adapter-Set 订单号: 70112894 6 different adapter inlays: 2x adapter for 20mm reducing to 18 mm or 15 mm; 2x adapter for 16 mm reducing to 14 mm or 11 mm; 2x adapter for 12 mm reducing to 10 mm or 9 mm 6.44 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE266-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111620 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Solid Line PC - 8x1,2mm 5° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R266 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R264 订单号: 70108217 Diffractive Optical Element DOE 1:9 Dot Line PC 8x1.2mm 0,9° @670nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC850-0.3-6(8x26) 订单号: 70152470 Focusable Dot lasermodule, infrared, 850nm, min. 0.3mW, max. 0.4mW, 6V DC, 8x26mm, class 1 52.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-1-5(9x21)110-F1000 订单号: 70142273 Line lasermodule, red, 110°, 650nm, 1mW, 3-5V DC, 9x21mm, class 1 36.89 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R269 订单号: 70123272 Diffractive Optical Element DOE 10 Rings - PC - 8x1,2mm 51.4° @515nm 49.50 EUR |