DD650-0.4-3(16x60)
isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 16x60mm, class 1
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.2% |
| LB Rating | 630-711 DIR LB5 648-708 D LB5 + IR LB6 651-704 D LB5 + IR LB7 654-699 D LB5 + IR LB8 712-713 DIR LB4 714-717 DIR LB3 |
| Lens Color | Aqua |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS3B-IR-EN 订单号: 70119657 Safety Label english DIN EN 60825, Class 3B, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD520-5-4.5(26x130)-S-F6000 订单号: 70134711 Dot lasermodule, green, 520nm, 5mW, 4.5V DC, 26x130mm, class 3R 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH658-25-3(14x55)45DEG-F300 订单号: 70147476 isolated Line lasermodule, red, 45°, 658nm, 25mW, 3V DC, 14x55mm, focus 300mm class 3R 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFNT-24-C 订单号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA635-2-3(11x60)-CON 订单号: 70138344 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 2mW, 3V DC, 11x60mm, class 3R, with coonector 2.5mm 107.48 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG520-5-5(6x19)-QCW 订单号: 70118421 Dot lasermodule, direct green laserdiode, 520nm, 5mW, 5V DC, 6x19mm, class 3R, internal modulation 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-1-3(8x25) 订单号: 70100068 focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 8x25mm, class 2 41.09 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMH650-10-5(14x45) 订单号: 70106787 modulated focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 10mW, 5V DC, 14x45mm, class 3B 226.81 EUR |