MLE650-15-24(14x62)30-F200-C700
Modulatable isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 15mW, 24V DC, 14x62mm,…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.5mrad |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | Solid State (YVO4+KTP) |
| Stability | +/- 10% @ 15-30°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 200mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 150 - 450, typ 300mA |
| Connector | 2.5 mm DC socket (GND pole inner) |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 37g |
| Power Supply | Power Supply, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max, Connector 2,5x5,5x9,5mm center negative |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-650-1000-45DEG 订单号: 70159271 collimated isolated Line lasermodule, red, 45°, 650nm, 1000mW, 230V, 80x80mm, class 3B 1,109.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE251-635-5-6(10x22) 订单号: 70112238 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.6°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R251 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE281-DD450-40-3(16x65) 订单号: 70146912 focusable isolated DOE lasermodule, blue, 450nm, 40mW, 3V DC, 16x65mm, class 3R, incl. DOE281 411.68 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE260-532-5-3-S(22x112)-AP 订单号: 70120073 DOE lasermodule with DOE R260 Viewfinder Circle + Cross, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 22x112mm, class 2 504.12 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-30-24(20x135)-M12 订单号: 70124712 isolated, adjustable Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 30mW, 24V DC, 20x135mm, class 2M, stainless steel housing, incl. Mounting 705.80 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-LENS-135DEG 订单号: 70159110 PICOMARK Lens, Line, 135° 32.69 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLE660-50-5(16x50)-PWL-F1815-IC 订单号: 70142228 line laser, red, 45°, 660nm, 50mW, 5V DC, 16x50mm, class 3R, uniform line distribution, Powell lens, Focus 1815mm, Output power control: 0-5V, TTL modulation 663.78 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-1-3(16x62)-DOE-C-NT 订单号: 70115338 focusable isolated DOE lasermodule, green, 532nm, 1mW, 3V DC, 16x62mm, class 2, incl. Power Supply 436.89 EUR |