DD635-1-3(12x25)
Isolated point laser module, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 12x25mm, Class 2
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.6mrad |
| Size of Laserdot | <0,5mm@0,4m |
| Operating Distance | 0.4m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Stability | +/- 3% @ -10-50°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Focus | fixed (4.0m) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 40 - 90, typ 60mA |
| Battery | CR123A Lithium Battery, 3V 1400mAh |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 87g |
![]() | LABEL-DIN-CLASS3R-DE 订单号: 70114195 Safety Label german DIN EN 60825, Class 3R, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-20-24(20x80)-PL-C200 订单号: 70124767 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 20mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, M12x1 Connector 453.70 EUR |
![]() | |
|---|---|
| F640-50-5(14x50)-FIBER3M 订单号: 70149586 Fiber lasermodule, red, 640nm, 50mW, 5V DC, 14x50mm, class 3B, FC connector, Fiber core diameter 200 µm /0.22N.A., 3m Fiber with FC connector 630.17 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-100-24-F(20X80)-DOE 订单号: 70156812 Adjustable insulated DOE laser module, red, 635nm, 100mW, 24V DC, 20x80mm, class 3B, suitable for the installation of a standard DOE with 8x1.2mm 352.86 EUR |