DG635-3-3(12x34)
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.5mrad |
| Beam Diameter | 5mm |
| Size of Laserdot | <2..3mm@5m |
| Operating Distance | 50m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 15 - 45, typ 31mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 7g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI650-7-5(14x34) 订单号: 70115413 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 7mW, 5V DC, 14x34mm, class 3R 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD650-0.4-3(12x34)-C300 订单号: 70139105 adjustable dot laser, red, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 12x34mm, class 1, wire lenght 300mm 41.09 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-1-24(20x80) 订单号: 70124286 isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 1mW, 24V DC, 20x80mm, class 2 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLE520-5-3(22X82)60 订单号: 70191240 Modulated line laser module, green, 520 nm, 5 mW, 3 V DC, Ø22x82 mm, Focus fixed (750mm), Laser class 1, Switchable operating mode CW or 1.5Hz 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-5-3(20x75)45-F500-C2000 订单号: 70108828 isolated Line lasermodule, red, 45°, 650nm, 5mW, 3V DC, 20x75mm, class 1 82.27 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE233-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111330 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 Lines (Square Area) - PC - 8x1,2mm 30° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R233 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-4-3(12X34)10DEG-F3000-CON 订单号: 70183962 Line laser, green, 10°, 520nm, 4mW, 3V DC, 12x34mm, Class 1M, Maximum line deflection 0.2%, Focus 3m, DC barrel connector 2.5mm 65.46 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-15(45x75)-MAGNETIC 订单号: 70135633 Mount for Lasermodul 15mm, Diameter 45mm, Height 75mm, Magnetic Mount 72.18 EUR |