LE650-2.6-5(16x32)10DEG
red, line lasermodule, 10°, 650nm, 2.6mW, 5V DC, 16x32mm, class 1
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.3mrad |
| Beam Diameter | 5mm |
| Size of Laserdot | 3..4mm@10m |
| Operating Distance | 50m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Axial Divergence | ±0.3° |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | fixed (10.0m) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 15 - 35, typ 23mA |
| Housing Color | silver |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 35g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-20-24-F(14x62)45 订单号: 70134438 focusable isolated Line lasermodule, red, 45°, 650nm, typ. 20mW, 24V DC, 14x62mm, class 2M 218.40 EUR |
| DD532-5-3(16x90)-BR-STAR 订单号: 70113167 Starprojector, 532nm, 5mW, with bracket, Beam Diameter: 2.5-3mm Divergence: 0.5mrad 184.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| F635-1-5(42x105x62) 订单号: 70143997 Fiber lasermodule, red, 635nm, 1mW, 5V DC, 42x62x105mm, class 2M, FC connector, Fiber core diameter 200 µm, incl. collimating optic 1,193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| BRACKET-20-AL 订单号: 70122060 Mount for 20mm Lasermodules <=> 22mm shaft, Alumnium 79.75 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA650-1-5(11x60) 订单号: 70110517 isolated dot lasermodule, red 650nm, 1mW, 5V DC, 11x60mm, class 2 58.74 EUR |
| RP-CG635-10-24-F(20X90)50DEG 订单号: 70183009 Focusable, cross laser module, red, 50°, 635nm, 10mW, 24V DC, 20x90mm, Laser Class 2M 344.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE256-650-5-3(12x38) 订单号: 70117660 DOE Laser Module 650nm, red, 5mW, DOE Square Grid 51x51 Lines PC 8x1.2mm 31,5°, 3V DC, Ø12x38mm, Laser Class 1 with DOE-DE-R256 176.39 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R339 订单号: 70128352 Diffractive Optical Element DOE Matrix 6 x 6 Dots PC 8x1.2mm 9.5° at 635nm 49.50 EUR |