GEBOTSZEICHEN-SCHUTZBRILLE-SET10
Aufkleber Gebotszeichen Augenschutz benutzen - Schutzbrille tragen
rund, 14cm…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | expander |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1M |
| Beam Diameter | 30mm |
| Operating Distance | 100m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | YVO4+KTP |
| Stability | +/- 20% @ 15-30°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Focus | 固定した |
| Output Aperture | 30mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 75 - 225, typ 150mA |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 200g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS1M-IR-DE 注文番号: 70119572 Safety Label german DIN EN 60825, Class 1M, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI635-2.5-3(8x26) 注文番号: 70102215 isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 2.5mW, 3V DC, 8x26mm, class 1 44.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-5-5(16x45) 注文番号: 70109016 isolated cross lasermodule, red, 90°, 635nm, 5mW, 5V DC, 16x45mm, class 1 108.32 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFL650-5-12(9x20)60 注文番号: 70105094 Line lasermodule, red, 60°, 650nm, 5mW, 12V DC, 9x20mm, class 1 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA635-1-3(16x58) 注文番号: 70100099 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 16x58mm, class 2 73.87 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS1-IR-DE 注文番号: 70119541 Safety Label german DIN EN 60825, Class 1, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD650-5-5(12x34)37-F200 注文番号: 70107258 Isolated Line lasermodule, red, 37°, 650nm, 5mW, 5V DC, 12x34mm, class 1 54.54 EUR |
![]() | |
|---|---|
| F520-50-3(14x147)-S-FIBER3M 注文番号: 70149609 Fiber lasermodule, green, 520nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector, Fiber core diameter 200 µm /0.22N.A., battery operated, including transmission fiber 3m with FC Connetor 840.25 EUR |