LFD650-0.4-6(9x20)-C250
Dot lasermodule, red, 650nm, 0.4mW, 3-6V DC, 9x20mm, class 1,
wire length 250mm
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 40mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 1mrad |
| Size of Laserdot | 合わせできる |
| Operating Distance | 50m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 5mm |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 50 - 150, typ 100mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 54g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-50-5(85x50x40) 注文番号: 70107562 Isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 50mW, 5V DC, 85x50x40mm, class 2M 747.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E650-8-3-20(24x96) 注文番号: 70102512 focusable isolated Expander lasermodule, red, 650nm, 8mW, 3V DC, 24x96mm, class 3B 277.23 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MD650-3-5(12x34) 注文番号: 70109603 modulated focusable Dot lasermodule, red, 650nm, 3mW, 5V DC, 12x34mm, class 3R 61.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI635-3-5(12x34)-C500 注文番号: 70110142 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 5V DC, 12x34mm, class 3R 77.23 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH650-40-3(16x50) 注文番号: 70102260 focusable isolated dot laser, red, 650nm, 40mW, 3V DC, 16x50mm, class 3B 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI635-5-3(8x26)42-F1500 注文番号: 70107593 isolated Line lasermodule, red, 42°, 635nm, 5mW, 3V DC, 8x26mm, class 1 58.74 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-0.4-3(8x21)-ADJ 注文番号: 70118186 Focusable, isolated point laser module, red, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 8x21mm, Laser Class 1 41.93 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-5-5(16X62)-DOE-USB 注文番号: 70159929 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 16x62mm, class 3R, USB 145.29 EUR |