LE405-5-5-F(14x60)
focusable isolated Line lasermodule, blue, 90°, 405nm, 5mW, 5V DC, 14x60mm, cla…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -50°C - 70°C |
| Weight | 144g |
| Total Height (h1) | 75mm |
| Height to Laseraxis (h2) | 62.5mm |
| Height of Base (h3) | 25mm |
| Mount Diameter (d1) | Ø8mm |
| Diameter of Base (d2) | Ø45mm |
| Width of Mount (b) | 26mm |
| Height of Mount (g) | 50mm |
| Height of Mount Head (k) | 50mm |
| Depth of Mount (t) | 15mm |
| Angle of Rotation Alpha (α) | 360° |
| Angle of Rotation Beta (β) | ±90° |
![]() | |
|---|---|
| DI650-1-5(8x21)-AP-C 注文番号: 70125542 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 5V DC, 8x21mm, class 2, axial parallel, incl. connector 57.90 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LENS-CLEANING-PEN-MICRO 注文番号: 70159707 Professional Optics Cleaning Pen for Lenses 12.52 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH850-40-3(22x65) 注文番号: 70102697 focusable isolated Dot lasermodule, infrared, 850nm, 40mW, 3V DC, 22x65mm, class 3B 226.81 EUR |