DOE250-520-5-3(16x90)-NT
DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 5 LINES - PC - 8x1,2mm 29,3° with power…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 100mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 0.5mrad |
| Operating Distance | 50m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 300mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 22 - 26, typ 24V DC |
| Operating Current | 30 - 100, typ 70mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 30g |
| Power Supply | Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-24-C 注文番号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
| DOE342-520-15-24(20X135)-M12 注文番号: 70156010 isolated, adjustable DOE lasermodule, green, 520nm, 15mW, 24V DC, 20x135mm, class 3B, stainless steel housing, incl. Mounting, with DOE-DE-R342 (Cross) 52° @ 520nm 781.43 EUR |