DG635-3-3(12x34)
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 0.4mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.5mrad |
| Operating Distance | 2m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 15 - 45, typ 24mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 9.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Beta | 6.7° |
| Delta | 6.7° |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R245 注文番号: 70108019 Diffractive Optical Element DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 10° @633nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-3(14x45)-C2500 注文番号: 70123029 isolated red, line lasermodule, 90°, 650nm, 16mW, 3V DC, 14x45mm, class 2 116.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE259-635-5-5(10x24)-ADJ 注文番号: 70133196 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 5 Rings PC 8x1.2mm 28,2°, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 1 with DOE-DE-R259 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDD520-1-3(22x106)-S-QCW 注文番号: 70148022 Dot lasermodule, green , 520nm, 1mW, 3V DC, 22x106mm, class 2, internal modulation 302.44 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-5-3(12x32)20DEG 注文番号: 70105964 isolated line laser, red, 20°, 650nm, 5mW, 3V DC, 12x32mm, class 1 63.78 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-0.4-3(5x12)-F100 注文番号: 70120240 Dot lasermodule,red, 650nm, 0.4mW, class 1, 5x12mm, 3V DC 50.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA520-1-24(20x80)-QCW 注文番号: 70124507 isolated dot lasermodule, green, 520nm, 1mW, 24V DC, 20x80mm, class 2, internal modulation 1kHz 445.29 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDD905-4-3(12x38)-DOE 注文番号: 70120288 Modulated focusable isolated DOE lasermodule, infrared, 905nm, 4mW, 3V DC, 12x38mm, class 3R, prepared for mounting a standard DOE 8x1,2mm 302.44 EUR |