DH658-60-3(22x65)
isolated focusable dotlaser, 658nm, 60mW, 3V DC, 22x65mm, Laserclass 3B
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 15mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.3mrad |
| Fan Angle | 110° |
| Line Thickness | 合わせできる |
| Operating Distance | 6m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 1000mm |
| Wire type | 24AWG, black, 3mm |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 5.5 - 6.5, typ 6V DC |
| Operating Current | 50 - 150, typ 110mA |
| Housing Color | 黒 |
| Connector | 2.5 mm DC socket (+ pole inner) |
| Operating Temperature | -10°C - 40°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 63g |
| Power Supply | Power Supply 6V DC with 2.1x.5.5mm Connector |
| Protection Class | IPIP 54 |
![]() | LABEL-DIN-CLASS2M-DE 注文番号: 70114201 Safety Label german DIN EN 60825, Class 2M, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE205-635-5-6(10x22)-F7000 注文番号: 70110753 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE CROSS - 5 - PC - 8x2.1mm 5°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R205 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE215-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70119497 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE Viewfinder - PC - 8x1,2mm 18° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R215 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC520-5-5-F(16x65)-QCW 注文番号: 70118476 isolated adjustable line lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 90°, 5mW, 5V DC, 16x65mm, class 1, internal modulation 1kHz 319.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI650-4-5(10x30)60DEG-F100 注文番号: 70116885 isolated Line lasermodule, red, 60°, 650nm, 4mW, 5V DC, 10x30mm, focus 100mm, class 1 46.97 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE213-635-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70111286 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 11 Lines (Square Area) - PC - 8x1,2mm 42° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R213 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-16(45x75) 注文番号: 70112504 Mount for Lasermodul 16mm, Diameter 45mm, Height 75mm 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CSDI650-0.1-5(8x21)-F100 注文番号: 70103946 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 0.1mW, 5V DC, 8x21mm, class 1 41.93 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE257-635-5-6(10x22) 注文番号: 70112290 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,5°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R257 104.96 EUR |