GEBOTSZEICHEN-SCHUTZBRILLE-SET10
Aufkleber Gebotszeichen Augenschutz benutzen - Schutzbrille tragen
rund, 14cm…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 850nm (infrarot) |
| Optical Power | 30mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 1mrad |
| Size of Laserdot | 合わせできる |
| Operating Distance | 100m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 1360mm |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 30 - 90, typ 60mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Power Supply included | Ja |
| Weight | 50g |
| Power Supply | Power Supply, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max, Connector 2,5x5,5x9,5mm center negative |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE205-635-5-6(10x22) 注文番号: 70110715 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE CROSS - 5 - PC - 8x2.1mm 5°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R205 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-24(20X80)30-C500 注文番号: 70158212 isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 16mW, 24V DC, 20x80mm, class 2 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MI650-1-5(8x21)-AP 注文番号: 70108583 dot lasermodule, 650nm, 1mW, 5V DC, 8x21mm, class 2, axial parallel 48.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E650-8-3-20(24x96) 注文番号: 70102512 focusable isolated Expander lasermodule, red, 650nm, 8mW, 3V DC, 24x96mm, class 3B 277.23 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE264-635-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70111583 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 1:9 Dot Line PC 8x1.2mm 0,85° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R264 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB660-20-3(12x44)-PWL 注文番号: 70129328 Linelaser, uniform line, red, 660nm, 60°, 20mW, 3V DC, 12x44, laser class 2M 487.31 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH635-2.5-3(12x32)60DEG 注文番号: 70107401 isolated Line lasermodule, red, 60°, 635nm, 2.5mW, 3V DC, 12x32mm, class 1 59.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH650-16-3(14x45) 注文番号: 70102178 focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 16mW, 3V DC, 14x45mm, class 3B 101.60 EUR |