DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | expander |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 3R |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Opt. Power Stability at const. Temp. | <1% |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 20mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2 - 2.5, typ 2.3V DC |
| Operating Current | 25 - 65, typ 55mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 85°C |
| Weight | 75g |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LABEL-DIN-CLASS3R-DE 注文番号: 70114195 Safety Label german DIN EN 60825, Class 3R, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-5-24(12X50)60-C300 注文番号: 70158526 isolated line laser, red, 60°, 650nm, 5mW, 24V DC, 12x50mm, class 1 81.43 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE255-635-5-24-F(16X65) 注文番号: 70160239 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 24V DC, 16x65mm, class 1, inkl. DOE R255 65 parallel Lines 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-30-5(25x60) 注文番号: 70103045 Dot lasermodule, green, 532nm, 30mW, 3V DC, 25x60mm, class 3R 403.28 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-16-3(14x55)30-F78-C300 注文番号: 70150926 isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 16mW, 3V DC, 14x55mm, class 2M, fixed focus 78mm, cable length 300mm 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E532-10-5(24x120)APT20 注文番号: 70120424 focusable isolated Expander lasermodule, green, 532nm, 10mW, 5V DC, 24x120mm, class 3R 386.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-5-5-F(14x45)-C1000-CON 注文番号: 70106916 Focusable isolated line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 5V DC, 14x45mm, class 2M 109.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC520-15-24-F(16x65)-QCW 注文番号: 70121032 isolated, adjustable line lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 90°, 15mW, 12V-24V DC, 16x65mm, class 2M, internal modulation, flash frequency 1kHz 420.08 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI520-0.4-3(8x25)-QCW 注文番号: 70121841 adjustable, isolated Dot lasermodule, green, 520nm, 0.4mW, 3V DC, 8x25mm, class 1, current 35mA, QCW 10kHz modulation, focusable 243.61 EUR |