DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.4mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | 合わせできる |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Stability | +/- 3% @ -10-50°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 2000mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >6000h |
| Operating Voltage | 4.7 - 5.3, typ 5V DC |
| Operating Current | 40 - 85, typ 58mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -10°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 16g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| internal modulation frequency | 1kHz |
| Stripping of wire | 5mm |
| Stripping of cable cover | 50mm |
![]() | LFNT-5 注文番号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
| DC520-4-3(10.5x37.5)-SPRING 注文番号: 70129588 Dot laser, 520nm, green, 4mW, 3-5V DC,10.5x37.5mm, class 3R, spring type 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-16-3-F(14x55) 注文番号: 70106336 focusable isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 3V DC, 14x55mm, class 2 176.39 EUR |
![]() | |
|---|---|
| L520-0.2-5(16x70)100-F1000-AP 注文番号: 70130577 Isolated Line lasermodule, direct green, 520nm, 0.2mW, 5V DC, 16x70mm, class 1 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE252-635-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70111460 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 5 LINES - PC - 8x1,2mm 23.9° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R252 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LG650-25-3(14x45) 注文番号: 70122893 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 25mW, 3V DC, 14x45mm, class 2M 210.00 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE254-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70118681 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 25 LINES - PC - 8x1,2mm 37° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R254 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH520-10-24(32x115)110-PWL-M12 注文番号: 70134766 Isolated Line lasermodule, green, 110°, 520nm, 10mW, uniform line intensity, Powell lens, 12-24V DC, 32x115mm, class 2M, with M12 connector 848.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE261-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70118759 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE Viewfinder ( Dot Circle + Cross) PC - 8x1,2mm 6,2° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R261 470.50 EUR |