DOE250-520-5-3(16x90)-NT
DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 5 LINES - PC - 8x1,2mm 29,3° with power…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Cross |
| Wavelength | 850nm (infrarot) |
| Optical Power | 15mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.3mrad |
| Fan Angle | 10° |
| Line Thickness | <0.5mm@0.160m |
| Operating Distance | 0.16m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (160mm) |
| Output Aperture | 6.8mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 5V DC |
| Operating Current | 80 - 200, typ 120mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 23.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Verticality | < ±0.5° |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-5 注文番号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC532-0.4-3-F(16x65) 注文番号: 70104370 focusable isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 0.4mW, 3V DC, 16x65mm, class 1 294.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE532-5-3-S(22x112)-F400 注文番号: 70120066 DOE lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 22x112mm, class 3R, Focus 400mm 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LG635-2-3(12x25) 注文番号: 70102727 Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 2mW, 3V DC, 12x25mm, class 1 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG635-5-3(7x14)-ADJ 注文番号: 70138047 Adjustable Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 7x14mm, class 3R 30.17 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-25-3(25x60) 注文番号: 70103038 Dot lasermodule, green, 532nm, 25mW, 3V DC, 25x60mm, class 3B 361.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD840-50-3(14x45)-F500-DOE 注文番号: 70150865 isolated dot lasermodule, infrared, 840nm, 50mW, 3V DC, 14x45mm, focus 500mm class 3R, for DOE mounting 142.77 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-5-3(20x75)30-F500-C2000 注文番号: 70106190 isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 5mW, 3V DC, 20x75mm, class 1M 82.27 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD520-10-24(16x80)-C1000-QCW 注文番号: 70121209 Isolated line lasermodule, 90°, green, 520nm, 10mW, 12-24V DC, 16x80mm, class 1M, wire length 1m, internal modulation 285.63 EUR |