LFD650-0.4-6(9x20)-C250
Dot lasermodule, red, 650nm, 0.4mW, 3-6V DC, 9x20mm, class 1,
wire length 250mm
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 1.5mrad |
| Fan Angle | 42° |
| Line Thickness | <1.5mm@1.5m |
| Operating Distance | 1.5m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Focus | fixed (1500mm) |
| Output Aperture | 3mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 2.85 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 30 - 85, typ 55mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 4g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-0.4-3(8x21)-ADJ 注文番号: 70118186 Focusable, isolated point laser module, red, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 8x21mm, Laser Class 1 41.93 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-5-5(16X62)-DOE-USB 注文番号: 70159929 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 16x62mm, class 3R, USB 145.29 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-1-3(5x12) 注文番号: 70105322 Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 5x12mm, class 2 48.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PLM-1225 注文番号: 70140569 Mount for laser modules with a diameter of up to D=22.5 mm, including a sturdy transport box 80.59 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE289-532-5-3-F(12X55) 注文番号: 70181692 focusable isolated DOE lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 12x53.5mm, class 2M, incl. DOE289, PC Cross 15° @532nm 302.44 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R375 注文番号: 70129120 Diffractive Optical Element DOE 29594-Dot Pseudo-Random Pattern (61.3°x72.5°@830nm) - PC- 8x2.1mm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| WARNZEICHEN-LASERSTRAHLUNG-SET10 注文番号: 70145977 Aufkleber Warnschild "Achtung Laserstrahlung" Aufkleber dreieckig, 15cm Pack 10 Stück 17.56 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE261-635-5-5(10x24) 注文番号: 70132175 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder ( Dot Circle + Cross) PC - 8x1,2mm 6,2°, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R261 104.96 EUR |