DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 2mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <0.7mm@1m |
| Operating Distance | 1m |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Focus | fixed (1000mm) |
| Output Aperture | 9mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 4.05 - 4.95, typ 4.5V DC |
| Operating Current | 10 - 30, typ 20mA |
| Battery | LR44/AG13 alkaline battery, 1.5V |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 23.1g |
![]() | LABEL-DIN-CLASS1-DE 注文番号: 70110821 Safety Label german DIN EN 60825, Class 1, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE238-635-5-6(10x22) 注文番号: 70125726 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW,DOE SOLID LINE CIRCLE - PC - 8x2.1mm 3.5° , 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R238 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS3R-EN 注文番号: 70119602 Safety Label english DIN EN 60825, Class 3R, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB660-50-5(20x80)75DEG-PWL-M12 注文番号: 70148244 Line laser, 75°, red, 660nm, 50mW, 5V DC, 20x80 mm, thermal shutdown @50°C, fixed focus (825mm), 130mW laser diode, M12 1,109.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMLD635-1-5(12X50)-90DEG 注文番号: 70159790 Linelaser, red, 635nm, 1mW, 90°, 5V DC, class 1, 12x50mm, focus 0.5m, analogoues intensity control via third cable 117.56 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE251-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70118780 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.6° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R251 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MAGNETIC-MOUNT-PRO-18(48X86) 注文番号: 70161137 MAGNETIC-MOUNT-PRO for Lasermodul 18mm, Diameter 48mm, Height 86mm, 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-16-3-F(14x55) 注文番号: 70106336 focusable isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 3V DC, 14x55mm, class 2 176.39 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI650-4-5(8x26)90DEG-F40 注文番号: 70145137 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 4mW, 5V DC, 8x26mm, class 1, focus 40mm 44.45 EUR |