DOE242-DD635-5-3(12x38)
focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 12x38mm, class 2M,…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 2.5mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 1.5mrad |
| Fan Angle | 45° |
| Line Thickness | <1.5mm@2m |
| Operating Distance | 2m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (2000mm) |
| Output Aperture | 3mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 20 - 60, typ 35mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 3.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH650-4-3(12x34) 注文番号: 70101645 focusable Dot lasermodule, red, 650nm, 4mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R 47.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-780-1064-50 注文番号: 70159660 Laser safety goggles, full protection, universal fit, adjustable size with goggle strap, CE certified, 133mm x 51mm * ● Wavelength: 190-315nm, protection levels D LB8 + IR LB4 ● Wavelength: >315-420nm, protection level DIR LB5 ● Wavelength: >420-445nm, protection level DIR LB4 ● Wavelength: 765-1100nm, protection level DIRM LB5 * ● Wavelength: 775-1085nm, protection levels D LB5 + IRM LB6 ● Wavelength: 790-1080nm, protection levels D LB6 + IRM LB7 ● Wavelength: 950-1085nm, protection level DIRM LB6 * Particularly suitable for: LASER INFRARED 780nm, INFRARED 850nm, INFRARED 905nm and INFRARED 1064nm 411.68 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC532-5-3-F(16x65) 注文番号: 70104387 focusable Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 1 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-15-5-F(22x80) 注文番号: 70105827 focusable Dot lasermodule, green, 532nm, 15mW, 5V DC, 22x80mm, class 3B 319.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-5-3(20x75)30-F500-C2000 注文番号: 70106190 isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 5mW, 3V DC, 20x75mm, class 1M 82.27 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-2.5-3(12x32) 注文番号: 70101706 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 2.5mW, 3V DC, 12x32mm, class 1 58.74 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-5-5-F(12x45)60 注文番号: 70148220 Adjustable Line laser, red, 650 nm, 60°, 5 mW, 5 V DC, Ø12x45 mm, Laser Class 2, Focus abjustable 46.97 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-5-5-F(22x80) 注文番号: 70105810 focusable Dot lasermodule, green, 532nm, 5mW, 5V DC, 22x80mm, class 3R 218.40 EUR |